KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431018
nr 1343 1018
Oidentifierad konstnär. Gatumotiv Stockholm. Signerad, -44. Olja på pannå, 32x23 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:36:51
24/8 17:00:22
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm